ماشین کوچک تا شدنی تحولی در ماشین های کوچک

ماشین کوچک تاشدنی تحولی در ماشین های کوچک

تحولی در دنیای ماشین های کوچک

ماشین کوچک تاشدنی ! امروزه در دنیای خودرو سازی بهره گیری های عظیمی ار تکنولوژی و فراورده های آن می شود که صنعت خودرو سازی هم از این قاعده مستثنی نیست.

با توجه به افزایش جمعیت و به دنبال آن افزایش تقاضا و افزایش تعداد خودروها، شرکت های خودروسازی تمام تلاش خود را انجام می دهند تا با تولید خودروهای ارزان تر، کوچک تر و با آلودگی کمتر نظر تعداد بیشتری از خریداران را به خود جلب کنند.

اخیرا خبری منتشر شد که بیان گر ورود اختراع جدیدی به دنیای اتومبیل است چان که  تا سال آینده خودروی الکتریکی با ظرفیت دو سرنشین وارد بازار شود که هیریکو نام دارد

و به ماشین کوچک تاشدنی معروف شده و دارای ویژگی منحصر به فردی است که آن را از سایر خودروها متمایز می کند.

ویژگی منحصر به فرد و خواص این ماشین کوچک تاشدنی آن است که به رغم کوچکی باز هم قابلیت کوچک تر شدن دارد که این ویژگی منحصر به فرد تا به حال در هیچ خودرویی دیده نشده است.

همچنین بخوانید : اختراع توالت مدرن و مجهز عجیب توسط ژاپنی ها !

این خودروی جالب این قابلیت را دارد که تا شده و کوچک تر شود، لذا شما براحتی می توانید در یک جای کوچک نیز آن را پارک کنید.  

این ماشین کوچک تاشدنی در 1.5 متر جا می شود !

طول این خودرو در حالت معمولی 2.5 متر است که با تا شدن می توان آن را تا یک متر کوچک تر کرد و در یک جای 1.5 متری پارک کرد.

می توان گفت این ماشین کوچک تاشدنی دقیقا به درد مناطق و شهرهایی می خورد که در آن افراد با کمبود پارکینگ و مکان برای پارک خودرو مواجهند.

 سازندگان این خودرو اظهار داشت که ، می توان با تا کردن این خودرو در یک جای پارک معمولی برای یک خودرو، سه عدد از این خودرو ها را با هم جای داد.

هیریکو تنها با زدن یک دکمه پارک می شود !

نکته جالب دیگر این که این خودرو را براحتی زمانی که در خودرو نشسته اید و قصد پارک کردن آن را دارید و تنها با زدن یک دکمه می توان کوچک کرد و در یک جای محدود پارک نمود.

ویژگی بارز و شاخص دیگری که در این خودروی کوچک یافت می شودVOBOT باشد که به این خودرو اجازه می دهد در مرکز یک نقطه خاص براحتی تغییر جهت داده و جابه جا شود و به میدان وسیعی برای دور زدن احتیاج ندارد. 

نیوشا

دانشجوی کامپیوتر و عاشق تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *