توالت-مدرن-ژاپنی

اختراع توالت مدرن و مجهز عجیب توسط ژاپنی ها !

اختراع توالت مدرن ! امروزه پس از ده ها قرن از زندگی انسان بر روی کره خاکی زمین، شاهد پیشرفت چشمگیر تکنولوژی هستیم که این پیشرفت تنها و تنها به دلیل اسان شدن زندگی انسان ها انجام شده است. با این وجود این گونه می توان گفت که صدها مهندس و طراح در سرتاسر کره زمین هستند که با جمع آوری ایده های کار آمد و موثر در زندگی انسان در تلاش اند تا بتوانند نیازهای تمام انسان ها را بدون در نظر گرفتن نقطه جغرافیایی، برطرف کنند.

از این رو شاید روزانه ده ها ایده و اختراع به مرحله اجرا برسند و به مرور در زندگی تک تک ما انسان ها تاثیر مثبت خود را به گونه های مختلف بگذارند و ما از آنها هیچ اطلاعی نداشته باشیم. برای مثال اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از اختراع عجیب یک فرد ژاپنی که نام وی هنوز مشخص نیست در صفحات مجازی به شدت منتشر شد که توانست با بازدید و واکنس های فراوانی از جانب کاربران روبرو شود.

توالت-های-مدرن

همچنین بخوانید :  باگ امنیتی مودم‌ های اینترنتی کار هکرها را ساده می‌کند

توالت های مدرن و جدید به سبک ژاپنی ها

اخیرا ویدیویی جالب و دیدنی از اختراع توالت مدرن و مجهز از کاربری ژاپنی در صفحات مجازی منتشر شد که در آن از توالتی کاملا مدرن و متعلق به حال رونمایی می شود که شاید برای هر یک از ما مایه ی شگفت زده شدن باشد. همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، شخص معرف ابتدا به سمت توالت می رود و سپس درب توالت را باز می کند.

پس از باز شدن درب و وارد شدن شخص فیلم بردار به توالت، درب توالت با استفاده از سنسورهای موجود، بصورت خودکار باز می شود و این توالت فرنگی می تواند برای افراد سالخورده و پیر بسیار مناسب و کاربردی باشد. از این رو این اختراع توالت مدرن می تواند جزء یکی از برترین ایده ها و اختراع های این دهه قرار گیرد چرا که دیگر این گونه نیاز به خم شدن و باز کردن درب توالت نخواهد بود.

همچنین پس از انجام دادن کار خود، می توانید از طریق دکنه هایی که در سمت چپ قرار داده شده است نیز برای کارهای جانبی استفاده کنید.

یاسین

کارشناس دیجیتال مارکتینگ عاشق تکنولوژی و فناوری هستم و دوست دارم دانسته هام رو با دیگران به اشتراک بزارم
  1. این ژاپنی ها هم دیگه شورشو در آوردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *