آموزش حذف اکانت تلگرام – delete account telegram

حذف اکانت تلگرام – delete account telegram

حذف اکانت تلگرام ! تلگرام از جمله پیام رسان هایی می باشد که با وجود طرفداران زیادی که دارد بسیاری از افراد به این پیامرسان وابسته اند. حداقل می توان میزان صداقت این حرف را از کشور خودمان بررسی کنیم که قطعا این را متوجه خواهیم شد که استدلال مناسبی داشته ایم.

اما به هر حال گرچه تلگرام بسیاری را به خود جذب کرده است اما بنابر بسیاری از دلایل برخی می خواهند که اکانت تلگرام خود را حذف کنند که این امر باعث این می شود تمام اطلاعات و چت های شما از دم پاک شده و هیچ سابقه ای از اکانت تان باقی نماند.

روش حذف اکانت تلگرام از طریق سایت

مرحله اول

مرحله اول حذف اکانت تلگرام به این صورت می باشد که باید دقت داشت در داخل خود تلگرام گزینه ای به عنوان دیلیت اکانت وجود ندارد پس لازم است که با بازکردن یکی از مرورگر های خود به فارسی و یا انگلیسی کلمه دیلیت اکانت تلگرام را سرچ کرده و بر روی لینک سایت خود تلگرام کلیک کنید. آدرس لینکی که در مرورگر می آید : https://my.telegram.org/auth ( می توانید روی همین لینک کلیک کنید )

مرحله دوم

در مرحله دوم حذف اکانت تلگرام به محض وارد شدن به سایت تلگرام با قسمت وارد نمودن شماره رو به رو می شوید که مطابق تصویر باید شماره ی که تلگرام تان با آن متصل است را وارد کنید.

توجه کنید  که حتما در داخل باکس مورد نظر شماره تلفن را همانند نمونه بدون صفر و همراه با کد 98 وارد کنید یعنی به این صورت :

  • 989333333333+
  • 989122222222+

بعد از وارد کردن شماره برای شما یک پیام از تلگرام ارسال می شود که داخل آن یک کد وجود دارد.

همچنین بخوانید : تشخیص گوشی تقلبی از گوشی اصل | 11 راه مفید

مرحله سوم

نیاز است که در مرحله سوم کد را در کادر مورد نظر (مکانی در پایین شماره ای که در سایت موردنظر وارد کردید) وارد کنید.

توجه کنید که حتما کد را باید مطابق با کد ارسالی وارد کنید و تمامی قواعد آن را استفاده کنید و به حروف بزرگ و کوچک نیز دقت داشته باشید که عکس این قضیه اگر عمل کنید موفق به حذف نخواهید شد.

مرحله چهارم

سپس در مرحله چهارم بر روی sign in کلیک نمایید.

با کلیک کردن یک صفحه برای شما باز می شود که باید بر روی Delete Account کلیک کنید.

مرحله پنجم

سپس در مرحله پنجم وارد صفحه ای دیگر شده که یک قسمت آن شماره تلگرام شما درج شده است و در کادر بزرگ تر از شما دلیل حذف اکانت تان را سوال میکنید که می توانید بدون توجه به این مرحله از آن رد شده و بر روی done کلیک نمایید.

مرحله ششم (آخر)

در مرحله آخر حذف اکانت تلگرام برای شما یک صفحه باز می شود که این سوال را از شما می پرسد که آیا اطمینان کامل را برای حذف حساب شخصی تلگرام خود دارید که شما با کلیک بر روی دکمه قرمز رنگ می توانید حساب خود را پاک کنید.

تموم شد ، اکانت تلگرام شما حذف شد.

علی اصغر

علی اصغر ولیلو مهندس کامپیوتر و موسس وبسایت سکیوریتی سیتی ، شهر امنیت تلاش میکنم نوشته های سودمند و مفیدی نگاشته تا گامی هر چند کوچک در راستای افزایش دانش عزیزان برداشته باشم
  1. مفید بود ممنون

  2. دمتون گرم واقعا نیاز داشتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *